kosmetika
MENU
KosmetikaOšetření pleti a dekoltuGALVANIZACE PLETIULTRAZVUKOVÁ ŠPACHTLE CLEAN JETTChemický peelingEpilace teplým voskem

Chemický peeling

CHEMICKÝ PEELING ? ANO!
OPTIMÁLNÍ VOLBA PRO DOKONALE HYDRATOVANOU A KRÁSNOU PLEŤ.

Pro všechny typy pleti
AHA peeling ovocnými kyselinami SynCare představuje vysoce účinnou metodu při omlazení pleti.

syn care g8

Chemický peeling je velmi oblíbené ošetření a to hlavně kvůli viditelným výsledkům. Jde o neinvazivní metodu, která slouží k projasnění a omlazení stárnoucí pleti, vyhlazení jemných vrásek, zjemnění jizev po akné a rozšířených pórů, odstranění pigmentových skvrn, omezení hyperpigmentace a obnově zdravého vzhledu pokožky poškozené nadměrným sluněním. Také příznivě působí na příliš mastnou pokožku.

Nejčastější důvody použití peelingu
Poškození kůže po nadměrném slunění s tvorbou vrásek a nadměrným rohovatěním, akné typu I a II s pustulami a komedony a trudovitá pleť, změny a posuny pigmentu (pihy, hypo a hyperpigmentace po slunění nebo zánětu), stárnutí pleti.

Jak probíhá ošetření AHA peelingem SynCare?
Budete ošetřeni přípravkem G30 nebo G35 AHA obnovující peeling.

Jedná se 30% nebo 35% roztok kyseliny glykolové. Aplikace přípravku se zpravidla projeví svěděním a začervenáním. Dle reakce pleti a typu kúry bude roztok po 3 - 7 minutách neutralizován a odstraněn. Poté možný nepříjemný pocit na pokožce ihned ustane. Domluvíte si příští kúru. Následně budete používat po 2 dny indiferentní krém dle doporučení a opět se vrátíte k používání přípravku G 10.

Peeling se provádí jednou za 2 týdny a doporučený počet sezení je 4. Změnu je možné pozorovat už po prvním ošetření!

Nutné dodržovat pozákrokový režim!
Po ošetření doporučujeme chránit pleť před slunečním zářením, nenavštěvovat solária, neslunit se aby se předešlo tvorbě pigmentových skvrn a pleť měla dostatek času na regeneraci závislosti na stavu pokožky. Pravidelně pečovat o svou pleť doporučenými přípravky pro domácí péči.

Toto doporučení je vhodné dodržovat alespoň 14 dní po ukončení peelingové kúry. Dva dny po zákroku se v žádném případě nedoporučují zátěžové sporty, saunování, omezit pití horké kávy a více alkoholu! Váš zodpovědný přístup a spolupráce při domácí péči je nutná pro dokonalý výsledný efekt!

KOSMETIKA

KOSMETIKA

Ošetření pleti a dekoltu, GALVANIZACE PLETI, ULTRAZVUKOVÁ ŠPACHTLE CLEAN JETT, Chemický peeling, Epilace teplým voskem.

MASÁŽE

MASÁŽE

Sportovně relaxační masáž, Baňková masáž, MEDOVÁ MASÁŽ (DETOXIKAČNÍ), MASÁŽ HORKÝMI LÁVOVÝMI KAMENY "HOT STONES", Ruční Lymfodrenáž

JAPONSKÁ MANIKÚRA P-SHINE

JAPONSKÁ MANIKÚRA P-SHINE

Manikúra P-Shine - je čistě přírodní úprava nehtů. Nehty jsou ošetřovány speciální pastou, která leští a vyživuje zároveň.

WELLNES PEDIKÚRA

WELLNESS PEDIKÚRA

Pravidelně prováděná pedikúra dokáže potížím předcházet, zejména napomáhá k předcházení větších zdravotních problémů jakými jsou nehtové plísně nebo bolestivě zarostlé nehty.