kosmetika
MENU

DÁRKOVÉ CERTIFIKÁTY, FOND FKSP

Uvažujete o volbě dárku k narozeninám, k svátku pro své blízké, přátele či obchodní partnery, chybí Vám inspirace na Vánoce nebo pouze tip a nejste si zcela jisti, jaký dárek by byl ten nejvhodnejší?

Jsem si vědomá, že dárky a jejich vyběr je věcí nesnadnou, a proto jsem pro Vás připravila dárek, který potěší jistě každého - dárkový certifikát.

Poukazy jsou k zakoupení od 500,- Kč až 5 000,- Kč, platnost poukazu je 3 měsíce.
Poukazy zakoupené nad 5 000,- Kč, platnost poukazu se prodlužuje 6 měsíců.
Poukazy nad 10 000,- Kč, platnost poukazu se prodlužuje 12 měsíců.

Obdarovaný hodnotu poukazu nemusí vyčerpat najednou, ale může si ji rozdělit dle potřeby a libovolně kombinovat. V případě Vašeho zájmu připravím dárkový poukaz s osobním věnováním.

poukaz na kávovou masáž poukaz na candle massage poukaz na čokoládovou masáž poukaz na kokosovou masáž Vánoční dárkový poukaz Vánoční dárkový poukaz dárkový poukaz kosmetika dárkový poukaz masáž lávovými kameny masáž dle valstního výberu dárkový poukaz pedikura dárkový poukaz valentýn dárkový poukaz na valentýna dárkový poukaz na všechny služby dle výběru

Objednávky tel., sms  (+420) 608 147 366, e-mailem: erikahoskova@seznam.cz

Dárkový poukaz

Ve Studiu se dárkový poukaz eviduje na jméno zákazníka a jméno obdarovaného a hodnota poukazu (není uvedeno na dárkovým poukazu!). Obdarovaný do poslední chvíle neví jaká je hodnota věnovaného poukazu, a o to je to pro něj větší překvapení. Ne jednou se stalo, že nemohli ani mluvit po zdělení hodnoty poukazu a mněli v očích slzy. Prostě překvapení až do konce

Poukazy lze zakoupit nebo objednat

Osobně
Poukazy si můžete zakoupit osobně v provozovně po předchozí tel.domluvě (tel.:+ 420 608 147 366) - platba v hotovosti. V případě Vaší návštěvy bez předchozí domluvy se může stát, že nebudu mít čas se Vám okamžitě věnovat. Určitě uznáte, že není možné odcházet od klienta v průběhu masáže. Děkuji Vám za pochopení.

Zasláním poštou na dobírku 
Poukazy Vám budou zaslány poštou na Vámi určenou adresu. K hodnotě poukazů se připočítává jednotné poštovné a balné ve výši 90,- Kč. Předpokládaný termín doručení je do 3 pracovních dnů od potvrzení objednávky.

Zasláním prostřednictvím e - mailu (e - poukaz)
Poukaz je také možné zaslat e - mailem, vytisknout doma a platbu  provést předem převodem z účtu... na číslo účtu: 115 - 56 87 02 67/ 0100. Po připsání platby ve prospěch účtu Vám bude dárkový kupon do 24h, zaslán prostřednictvím e - mailu nebo poštou na Vámi zadanou doručovací adresu v objednávce.

Poštovné je zdarma. Nejsem plátce DPH.

Pokud jste obdrželi poukaz – termín si rezervujte včas ( nenechávejte objednání na poslední chvíli ). Nevyčerpanou částku, ani její část, nelze zpětně zákazníkovi proplatit. Po uplynutí doby platnosti propadá hodnota nevyčerpané částky ve prospěch poskytovatele služeb. Pokud jste dostali poukaz a víte, že se nebudete moci ze zdravotních či jiných důvodů dostavit do konce platnosti poukazu můžete jej dát někomu jinému. Poukaz je přenosný.

Možnost čerpání z fondu FKSP

Máte možnost využít od svého zaměstnavatele příspěvek z fondu FKSP (fond kulturních a sociálních potřeb) ? Velice častým benefitem zaměstnavatele bývá příspěvek na relaxaci či wellness pobyty. Na základě Vašeho přání zajistím fakturaci Vašemu zaměstnavateli pomocí čerpání benefitů z fondu FKSP.

Nabidka pro firmy

Máte zájem o to, aby ve Vaší firmě pracovali spokojení, zdraví a odpočatí zaměstnanci?

Masáže jsou odzkoušený a fungující způsob odměny pro zaměstnance i rozumná forma péče o jejich zdraví. Mezi lidmi jsou oblíbené a většina lidí má masáže ráda a ocení je i jako milý dárek. Vaše prestiž zaměstnavatele vzroste a čas se Vám vrátí v lepší atmosféře na pracovišti.

Vyberte si z nabídky a odměnte své zaměstnance odpočinkem a relaxací. Pro firmy platba fakturou a při objednání více jak 10 kusů poukázek získáte 10% slevu

KOSMETIKA

KOSMETIKA

Ošetření pleti a dekoltu, GALVANIZACE PLETI, ULTRAZVUKOVÁ ŠPACHTLE CLEAN JETT, Chemický peeling, Epilace teplým voskem.

MASÁŽE

MASÁŽE

Sportovně relaxační masáž, Baňková masáž, MEDOVÁ MASÁŽ (DETOXIKAČNÍ), MASÁŽ HORKÝMI LÁVOVÝMI KAMENY "HOT STONES", Ruční Lymfodrenáž

JAPONSKÁ MANIKÚRA P-SHINE

JAPONSKÁ MANIKÚRA P-SHINE

Manikúra P-Shine - je čistě přírodní úprava nehtů. Nehty jsou ošetřovány speciální pastou, která leští a vyživuje zároveň.

WELLNES PEDIKÚRA

WELLNESS PEDIKÚRA

Pravidelně prováděná pedikúra dokáže potížím předcházet, zejména napomáhá k předcházení větších zdravotních problémů jakými jsou nehtové plísně nebo bolestivě zarostlé nehty.