kosmetika
MENU
KosmetikaOšetření pleti a dekoltuGALVANIZACE PLETIULTRAZVUKOVÁ ŠPACHTLE CLEAN JETTChemický peelingEpilace teplým voskem

Epilace teplým voskem

Epilace je vytrhnutí chloupků i s kořínky. Jde o metodu, jejíž výsledek je dlouhodobý, ale která je bolestivá.

Při sportu, fyzické aktivitě i běžném životě je toto drobné ochlupení překážkou způsobující nepříjemný zápach. Epilace horkým voskem je velmi účinná metoda odstraňování chloupků. Na rozdíl od běžného holení, po pravidelné epilaci nedochází k zesílení a houstnutí chloupků. Při pravidelném používání dorůstají chloupky nejen pomaleji, ale jsou navíc řidší a hedvábně jemné.

Upozornění
Depilovaná místa by 1-2 dny neměla být umývána mýdlem a neměla by být vystavována slunci (zabránění zánětům a tvorbě pigmentových skvrn). Depilaci teplým voskem se nedoporučuje provádět v tříslech a v podpaží. Nedoporučuje se provádět při menstruaci kvůli zvýšené citlivosti pokožky.

Trvanlivost depilace 3 - 4 týdny. Máte-li hodně citlivou pokožku, po depilaci ji utírejte ještě nepoužitým ručníkem nebo papírovými utěrkami. Holení není pro pokožku žádný med, proto následně používejte přípravky určené ke zklidnění. Od pupínků vás ochrání i obyčejný dětský zásyp. Pokud byste pokožce nedopřála hydrataci, zůstala by přesušená a druhý den by mohla nepříjemně svědit. V žádném případě nepoužívejte parfemovaná tělová mléka, parfémy samotné nebo deodorant ihned po oholení!

Holila jste si intimní místa?
Zcitlivělá pokožka se nesnese ani s těsným prádlem, o které se tře a vznikají další zarudnutí a skvrnky. To opět nahrává večernímu holení, kdy si můžete jít lehnout jen v noční košilce „naostro“. Ještě více potrápit umí i zarůstající chloupky, se kterými má zkušenost téměř každá druhá žena. Ty mohou nejen svědit, ale při doteku i bolet. Předejdete jim pravidelným peelingem, který ale provádějte nejdříve dva dny po holení.

Jak zabránit zarůstání chloupků?
Dobré je používat přípravky, které zpomalují růst chloupků. Pracují totiž na principu, že ztenčují koneček chloupku, resp. snižují keratinizaci, rohovění chloupku. Tím se snižuje pravděpodobnost, že chloupek bude zarůstat. Aplikují se hned po depilaci a potom ještě několik dnů.

Ke své pokožce se chovejte co nejšetrněji, jen tak bude bez poskvrnek!

KOSMETIKA

KOSMETIKA

Ošetření pleti a dekoltu, GALVANIZACE PLETI, ULTRAZVUKOVÁ ŠPACHTLE CLEAN JETT, Chemický peeling, Epilace teplým voskem.

MASÁŽE

MASÁŽE

Sportovně relaxační masáž, Baňková masáž, MEDOVÁ MASÁŽ (DETOXIKAČNÍ), MASÁŽ HORKÝMI LÁVOVÝMI KAMENY "HOT STONES", Ruční Lymfodrenáž

JAPONSKÁ MANIKÚRA P-SHINE

JAPONSKÁ MANIKÚRA P-SHINE

Manikúra P-Shine - je čistě přírodní úprava nehtů. Nehty jsou ošetřovány speciální pastou, která leští a vyživuje zároveň.

WELLNES PEDIKÚRA

WELLNESS PEDIKÚRA

Pravidelně prováděná pedikúra dokáže potížím předcházet, zejména napomáhá k předcházení větších zdravotních problémů jakými jsou nehtové plísně nebo bolestivě zarostlé nehty.