kosmetika
MENU
P-SHINE

JAPONSKÁ MANIKÚRA P-SHINE

JAPONSKÁ MANIKÚRA P-SHINE

Toužíte po krásných, zdravých a hlavně přirozeně vypadajících nehtech?

Není žádným tajemstvím, že ruce jsou velmi důležitou součástí image. Právě naše ruce jsou vystaveny velké zátěži, a proto potřebují zvláštní pozornost. Ne každý přesně ví, jak správně o ruce pečovat.

Pak vyzkoušejte P-Shine.

P-Shine manikúra je čistě přírodní úprava nehtů. Nehty jsou ošetřovány speciální pastou, která leští a vyživuje zároveň. Malé brusné částečky zahladí všechny nerovnosti na povrchu nehtů a takto zaleštěné nehty jsou chráněné vůči vnějším vlivům jako je voda, saponáty apod. Obsahuje včelí vosk, mateří kašičku a křemičitou hlinku, která se těží v japonském moři. Dále obsahuje bentonit, jemné parafíny, glycerin, panthenol, vitamíny A, E, H a provitamín B5.

Podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů, jejich posílení a obohacení o důležité vitamíny. Pokud vám nepomáhají koupele, olejíčky ani posilovací laky, P-Shine je ta správná volba. Navíc ihned po aplikaci mají vysoký lesk a krásně růžovou barvu, prostě vypadají skvěle jako při použití bezbarvého laku. Nehty se již po několika kůrách přestávají třepit, lámat, jsou celkově pružnější, odolnější a zdravější.

Komu je určená?
Tato péče je vhodná pro většinu nehtových skupin – roztřepené, lámavé i nerostoucí nehty. P-Shine není určen jen pro ženy, ale také mužům poslední dobou stále více záleží na upraveném vzhledu rukou a P-Shine je pro ně přirozenou metodou péče o nehty.

KOSMETIKA

KOSMETIKA

Ošetření pleti a dekoltu, GALVANIZACE PLETI, ULTRAZVUKOVÁ ŠPACHTLE CLEAN JETT, Chemický peeling, Epilace teplým voskem.

MASÁŽE

MASÁŽE

Sportovně relaxační masáž, Baňková masáž, MEDOVÁ MASÁŽ (DETOXIKAČNÍ), MASÁŽ HORKÝMI LÁVOVÝMI KAMENY "HOT STONES", Ruční Lymfodrenáž

JAPONSKÁ MANIKÚRA P-SHINE

JAPONSKÁ MANIKÚRA P-SHINE

Manikúra P-Shine - je čistě přírodní úprava nehtů. Nehty jsou ošetřovány speciální pastou, která leští a vyživuje zároveň.

WELLNES PEDIKÚRA

WELLNESS PEDIKÚRA

Pravidelně prováděná pedikúra dokáže potížím předcházet, zejména napomáhá k předcházení větších zdravotních problémů jakými jsou nehtové plísně nebo bolestivě zarostlé nehty.