kosmetika
MENU
Masáže Sportovně relaxační masáž Baňková masáž MEDOVÁ MASÁŽ (DETOXIKAČNÍ) MASÁŽ HORKÝMI LÁVOVÝMI KAMENY "HOT STONES" Ruční Lymfodrenáž Exotická kokosová masáž Čokoládová masáž královny Kleopatry Luxusní kávová masáž Aromatická masáž svíčkou

MASÁŽE

MASÁŽEMasáže  jsou považovány za nejstarší a nejpřirozenější způsob léčby, jsou tou nejpříjemnější metodou, jak zlepšit celkový stav organismu. Je to jedinečná relaxace pro muže i ženy.

Vyberte si, kterou masáží se necháte hýčkat

  • SPORTOVNĚ RELAXAČNÍ
  • HORKÝMI LÁVOVÝMI KAMENY "HOT STONES"
  • MANUÁLNÍ LYMFODRENÁŽ
  • MEDOVÁ DETOXIKAČNÍ
  • BAŇKOVÁ MASÁŽ

Při masážích používám výhradně kvalitní BIO přírodní oleje lisované za studena, což zaručuje zachování nejvyššího možného množství bioaktivních látek, vitamínů a minerálů, které mají blahodárný účinek na lidský organismus. Můžou se přidat i vonné rostlinné esence, které blahodárně působí na psychiku a mají schopnost ovlivňovat tělesné funkce organismu. Každý člověk je originál a tak i přístup a provedení masáže je jak se říká ušité přímo na míru pro konkrétního klienta.

Máte-li zájem vyzkoušet mé masérské umění objednejte se na Tel. nebo SMS: + 420 608 147 366, nebo pomocí objednávkového formuláře

Pokud se stane, že telefon neberu znamená to, že pracuji, ale jakmile to bude možné ozvu se Vám zpátky a domluvíme termín návštěvy.

KOSMETIKA

KOSMETIKA

Ošetření pleti a dekoltu, GALVANIZACE PLETI, ULTRAZVUKOVÁ ŠPACHTLE CLEAN JETT, Chemický peeling, Epilace teplým voskem.

MASÁŽE

MASÁŽE

Sportovně relaxační masáž, Baňková masáž, MEDOVÁ MASÁŽ (DETOXIKAČNÍ), MASÁŽ HORKÝMI LÁVOVÝMI KAMENY "HOT STONES", Ruční Lymfodrenáž

JAPONSKÁ MANIKÚRA P-SHINE

JAPONSKÁ MANIKÚRA P-SHINE

Manikúra P-Shine - je čistě přírodní úprava nehtů. Nehty jsou ošetřovány speciální pastou, která leští a vyživuje zároveň.

WELLNES PEDIKÚRA

WELLNESS PEDIKÚRA

Pravidelně prováděná pedikúra dokáže potížím předcházet, zejména napomáhá k předcházení větších zdravotních problémů jakými jsou nehtové plísně nebo bolestivě zarostlé nehty.