kosmetika
MENU
KosmetikaOšetření pleti a dekoltuGALVANIZACE PLETIULTRAZVUKOVÁ ŠPACHTLE CLEAN JETTChemický peelingEpilace teplým voskem

ULTRAZVUKOVÁ ŠPACHTLE CLEAN JETT

Další nezbytný pomocník, který v studiu má své místo je ULTRAZVUKOVÁ ŠPACHTLE CLEAN JETT

Jedná se o revoluční metodu čištění pleti! Kosmetický čistič pleti CLEAN JETT pracuje na principu velice jemných vysokofrekvenčních vibrací, které jsou generované rychlostí 25 000 impulsů za vteřinu.

CLEAN JETT

ULTRAZVUKOVÁ ŠPACHTLE CLEAN JETT

CLEAN JETT ultrazvuková špachtle je přístroj k neagresivnímu, bezbolestnému a nejšetrnějšímu kosmetickému ošetření, které je vhodné pro všechny druhy pleti.

Přináší viditelné výsledky ihned po prvním použití. Špachtle pracuje na principu vysokofrekvenčních vibrací, odstraňuje povrchové odumřelé buňky a poskytuje regeneraci kůže. Ultrazvuk navíc zmírňuje pigmentaci a stimuluje tvorbu kolagenu. Hloubkově čistí pleť a aktivuje její metabolismus. Jemně masíruje pleť a působí hluboko do kožní škáry, kde odstraňuje uložené nečistoty a intenzivně regeneruje pokožku do hloubky. Tá poté vypadá svěže a zdravě. Pomocí gelů čistí pleť, uvolňuje ucpané póry, čistí komedony. Vaše pleť bude po jejím ošetření pevná, vypnutá, hydratovaná. Je vhodná i pro ošetření citlivé pleti.

Předností tohoto kosmetického přístroje je také prevence proti akné a celkové zlepšování kvality pleti. Vyzkoušejte bezbolestnou péči o pleť.

Kontraindikace

  • při ošetření musí být klientka zdravá
  • těhotenství ani kojení není kontraindikací použití přístroje
  • pokud má klientka kardiostimulátor, měla by podstoupit ošetření jen se souhlasem lékaře
  • správně zhotovené amalgámové výplně nejsou kontraindikací
  • při trvalých (fixních) zubních aparátech – rovnátcích se ošetření nedoporučuje
  • absolutní kontraindikací je epilepsie
KOSMETIKA

KOSMETIKA

Ošetření pleti a dekoltu, GALVANIZACE PLETI, ULTRAZVUKOVÁ ŠPACHTLE CLEAN JETT, Chemický peeling, Epilace teplým voskem.

MASÁŽE

MASÁŽE

Sportovně relaxační masáž, Baňková masáž, MEDOVÁ MASÁŽ (DETOXIKAČNÍ), MASÁŽ HORKÝMI LÁVOVÝMI KAMENY "HOT STONES", Ruční Lymfodrenáž

JAPONSKÁ MANIKÚRA P-SHINE

JAPONSKÁ MANIKÚRA P-SHINE

Manikúra P-Shine - je čistě přírodní úprava nehtů. Nehty jsou ošetřovány speciální pastou, která leští a vyživuje zároveň.

WELLNES PEDIKÚRA

WELLNESS PEDIKÚRA

Pravidelně prováděná pedikúra dokáže potížím předcházet, zejména napomáhá k předcházení větších zdravotních problémů jakými jsou nehtové plísně nebo bolestivě zarostlé nehty.