kosmetika
MENU

WELLNES PEDIKÚRA

Stařecké přísloví říka : "Ukaž mi své nohy a já ti řeknu jak si sebe vážiš"

JAPONSKÁ MANIKÚRA P-SHINE

Upravené nohy jsou vždy dobrou vizitkou pro všechny ženy i muže, a to v každém věku.

Každý člověk ujde denně průměrně 6 000 kroků. Kvůli takovéto námaze pokožka chodidel tvrdne, rohovatí a praská. Chodidla nesou celou váhu těla a proto si po náročném dni určitě zaslouží odpovídající péči.

Při zanedbání se může pokožka chodidel stát zdrojem nepříjemných bolestí a potíží. V nevhodné obuvi nebo příliš těsných botách se tvoří mozoly a otlaky nohou. V letních měsících se teplota v botě zvyšuje o několik stupňů, vznikají otoky a ještě větší tlak na celou oblast.

Pravidelně prováděná pedikúra dokáže potížím předcházet, zejména napomáhá k předcházení větších zdravotních problémů jakými jsou nehtové plísně nebo bolestivě zarostlé nehty.

Jak pedikúra probíhá

Začíná se rozhovorem s pedikérkou, která se Vás vyptá na několik otázek.

Vaše jméno a kontakt – je to velmi důležitá položka, pokud by se do provozovny dostal člověk s nějakou infekci a pedikérka se to dozvěděla dodatečně až po Vaší návštěvě, potřebuje Vás nějak informovat. Vaše onemocnění – ptát se bude na onemocnění žil, srdce, na cukrovku (kvůli maximální opatrnosti proti zranění), přenosné nemoci (kvůli zatažení infekce do provozovny), Alergie, Co vás momentálně trápí na končetinách.

Do vaničky s teplou vodou a soli se namočí nohy na  5 - 10 minut.
Teplota vody se řídí dle přání zákazníka. Sůl změkčí veškeré otlaky a nehty, z nehtového lůžka se navíc uvolní nečistoty. Následuje peeling chodidel a pak důkladné osušení ( z hygienických důvodů si nosí klienti vlastní ručník!!! )

Následuje dezinfekce nohou ( Manept,Manox ). Nohy se prohlídnou nejen pohledem, ale i hmatem. Následuje ztlačení nehtového lůžka a čištení. Dále zkrácení a zpilování do zdravého tvaru. Poté se opět noha dezinfikuje! Hned na to se odstraňují otlaky, zrohovatělá kůže jednorázovým skalpelem. Poslední krok je nanesení krému a příjemná uvolňující masáž.

Celá procedura trvá cca 45 - 60minut.

Preventivní péče nám pomůže zajistit do budoucna zdravé nohy, proto bysme na naše nohy neměli zapomínat a alespoň jedenkrát za 4-5 týdnů navštívit pedikérku, která nohy ošetří, upraví nehty a oživí krevní oběh.

KOSMETIKA

KOSMETIKA

Ošetření pleti a dekoltu, GALVANIZACE PLETI, ULTRAZVUKOVÁ ŠPACHTLE CLEAN JETT, Chemický peeling, Epilace teplým voskem.

MASÁŽE

MASÁŽE

Sportovně relaxační masáž, Baňková masáž, MEDOVÁ MASÁŽ (DETOXIKAČNÍ), MASÁŽ HORKÝMI LÁVOVÝMI KAMENY "HOT STONES", Ruční Lymfodrenáž

JAPONSKÁ MANIKÚRA P-SHINE

JAPONSKÁ MANIKÚRA P-SHINE

Manikúra P-Shine - je čistě přírodní úprava nehtů. Nehty jsou ošetřovány speciální pastou, která leští a vyživuje zároveň.

WELLNES PEDIKÚRA

WELLNESS PEDIKÚRA

Pravidelně prováděná pedikúra dokáže potížím předcházet, zejména napomáhá k předcházení větších zdravotních problémů jakými jsou nehtové plísně nebo bolestivě zarostlé nehty.